Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 116006129

Kategorie

Administrativní asistentka - Liberec

- TOP - [22.2. 2020]

Dobrý den, od 3/2020 přijmeme na pozici administrativní asistent/ka novou posilu do týmu.
Společnost se zabývá správou vozových parků os. automobilů

Náplň práce:

- Vyřizování telefonických hovorů zákazníků
- Připravování podkladů
- Zajištění chodu kanceláře
- Příjem a posílání poštovních zásilek
- Komunikace se servisy a hlášení pojistných událostí

Požadujeme:

- Perfektní reprezentativní vystupování a komunikační schopnosti
- Znalost rychlé práce na počítači, cloudové služby, Office, tvorba dokumentů ..
- Základní znalost v osobních automobilech
- ŘP skupina B
- Nekuřák
- Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

- Pracovní doba PO-PÁ od 8:30 - 16:30
- Možnost poskytnutí os. automobilu i pro vlastní užívání
- Měsíční čistá mzda v prvním měsíci zaučení 15.000,-Kč, po zaučení cca 17.000,-Kč
- Pružná možnost vybírání volna v případě potřeby a dovolené

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na email: spravce@dficentrum.cz
nebo telefonicky kontaktovat.

Děkuji

Telefon:

Daniel
739674414

Lokalita:460 01 Liberec

Vidělo:

281 lidí

Mzda/plat:

17 000 Kč