Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 116082773

Kategorie

Jeřábník - Obsluha autojeřábu Liebherr

- TOP - [5.3. 2020]

Jeřábník - Obsluha autojeřábu Liebherr - 1
Jeřábník - Obsluha autojeřábu Liebherr - 2
Jeřábník - Obsluha autojeřábu Liebherr - 3

Nabízíme volná pracovní místa na pozici obsluha autojeřábů v jedné z předních firem v tomto oboru.

Náplň práce: obsluha autojeřábů německé značky LIEBHERR základní údržba techniky

Požadavky: praxe na obdobných typech jeřábů vítána, není podmínkou. jeřábnický průkaz výhodou. Případné potřebné školení v rámci pracovní doby zajistíme. řidičský průkaz skupiny "C", platný profesní průkaz, psychologické vyšetření trestní bezúhonnost zodpovědnost, časová flexibilita, loajalita

Nabízíme: práci na zajímavých stavebních projektech v rámci ČR i SR práce v příjemném pracovním kolektivu motivující platové ohodnocení možnost získat jeřábnický průkaz ZDARMA možnost pracovního růstu na vyšší typy jeřábů možnost ubytování na pracovišti nástup možný ihned

V případě zájmu o další informace nás prosím kontaktuje emailem na adresu: krizek@stapopraha.cz, nebo telefonicky na čísle: +420 731 532 167

Telefon:

Křížek
731532167

Lokalita:155 00 Praha 5

Vidělo:

643 lidí

Mzda/plat:

45 000 Kč