Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 116104316

Kategorie

Mechanik

- [17.2. 2020]

Naše firma, která se zabývá mezinárodní dopravou, hledá pracovníka na pozici "mechanik".

Náplň práce:
- oprava dodávek do 3,5t a firemních osobních automobilů (provozovna Pstruží 359)

Požadujeme:
- časovou flexibilitu (krátký-dlouhý týden)
- samostatnost, zodpovědnost
- čistý trestní rejstřík
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

-příjemné a domácí prostředí
-smlouvu na HPP
-dobré platové ohodnocení

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na email: vlach@grandefurioso.cz, do předmětu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme nevolat, zaslat životopis.

Telefon:

Grande Furioso s.r.o.
734575676

Lokalita:739 11 Frýdek - Místek

Vidělo:

291 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč