Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 116105151

Kategorie

LAKÝRNÍK NOVÝ JIČÍN

- TOP - [13.3. 2020]

Náplň práce:
- Manipulace s lakovaným zbožím
- Příprava podkladu pro lakování – Odmaštění rozpouštědlem nebo odmaštění na vodní bázi s železitým fosfátováním, broušení, tmelení PES tmely, spárování PU tmely
- Maskování – ochrana dílu před zalakováním pomocí maskovací pásky, použití chránících přípravků, šroubů apod.
- Lakování mokrými – rozpouštědlovými barvami pomocí nízkotlaké, popř. vysokotlaké (Airless, AirMix) aplikační techniky
- Samokontrola odvedené práce.
- Příprava nátěrových hmot – 1K a 2Komponentních s využitím hmotnostního nebo objemového poměru
- Odmaskování, konzervace a balení nalakovaného zboží.

Požadujeme:
- Prokazatelná praxe v délce min. 1 rok.
- Zkouška pracovníka cca. 5 hodin, pro prvotní ověření kvalifikace, před řádným nástupem

Výhodou:
- Vazačský nebo jeřábnický průkaz.
- Oprávnění na řízení manipulačních a VZ vozíků

Mzda:
- HPP 190 Kč/hod v čistém
- OSVČ 240 Kč/hod

Telefon:

Práce
732177799

Lokalita:742 57 Nový Jičín

Vidělo:

421 lidí

Mzda/plat:

V textu