Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 116105177

Kategorie

PRODAVAČKA

- [17.2. 2020]

Do naší malé prodejny s potravinami hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou prodavačku.

Náplň práce: práce u pokladny, doplňování zboží, krájení uzenin a úklid

Pracovní doba: od pondělí - do pátku, od 12:00 - do 18:00

Požadujeme: čistý trestný rejstřík, potravinářský průkaz, věk od 21 - 50 let

Nabízíme: odměnu 100Kč/hod, pravidelný výplatní termín, spolupráci na dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce, možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud budete mít zájem, zkontaktujte mě na číslo: 775 314 599 nebo přes email: daothunga@seznam.cz

Telefon:

Zuzana Dao
775314599

Lokalita:602 00 Brno

Vidělo:

227 lidí

Mzda/plat:

100 Kč