Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 116138988

OBCHODNÍ REPREZENTANT/-KA/ v oblasti prodeje profesionální k

- [18.2. 2020]

OBCHODNÍ REPREZENTANT/-KA/ v oblasti prodeje profesionální kosmetiky.
Náplň práce:
- péče o stávající klienty
- podpora a rozvoj klientů
- vyhledávání nových klientů
- individuální práce s koncovým klientem
- každodenní komunikace s klienty (zejména kosmetické salóny, prodejny, velkoobchody)
- zpracování obchodních nabídek, nezbytná administrativa,
- vedení obchodních jednání
- reporting a vedení obchodní agendy
- účast na školeních
Požadujeme:
- zkušenost s obchodní činností
- vynikající komunikační a prezentační dovednosti
-příjemný vzhled
- obchodní dovednosti
- proaktivní přístup
Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou.
Dobrá znalost práce na PC /Excel, Word, PowerPoint, znalost Prestashop - výhodou
- ŘP skupiny B, aktivní řidič
Praxe s prodejem kosmetiky a orientace v daném prostředí výhodou
Benefity pro Vás:
- Po zapracování notebook, mobilní telefon, příspěvek na PHM.
- Sleva na produkty společnosti
- Bezplatné školení v zahraničí
Nabízíme:
- Nadstandartní odměna + bonusy za dosažení daných cílů
- Dlouhodobá perspektiva
- Home office
- Flexibilní pracovní doba
V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis na e-mail:
info@catherine-cosmetics.cz. Vybraní uchazeči budou telefonicky pozváni k pohovoru.

Telefon:

Catherine Cosmetics s.r.o.
777615105

Lokalita:741 01 Nový Jičín

Vidělo:

113 lidí

Mzda/plat:

V textu