Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 116144018

Kategorie

Obsluha čerpací stanice - 1.300 Kč/směna čistého

- TOP - [9.3. 2020]

Obsluha čerpací stanice - 1.300 Kč/směna čistého - 1
Obsluha čerpací stanice - 1.300 Kč/směna čistého - 2

Hledáme obsluhu bistra na ČS OMV v Brně na D1 u Starého Lískovce. Náplní práce je obsluha zákazníků, příprava čerstvých baget a sladkého pečiva. Jedná se o 12h směny denní/noční. 2dny den, 2dny noc, 4dny volno, cca 15 směn měsíčně. Požadujeme spolehlivost a chuť do práce postačí. Zaškolení a férové jednání samozřejmostí. Nabízíme 1.300 Kč čistého/směna + odměna z obratu.

Telefon:

Tomáš
775311731

Lokalita:625 00 Brno

Vidělo:

586 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Obsluha čerpací stanice Drevníky - [1.4. 2020]
obsluha zákazníků, prodej kávy, zmrzliny a občerstvení, příjem zboží, uskladňování a doplňování zboží, úklid čerpací stanice Koho hledáme: komunikativní, zodpovědnou a ochotnou osobu s příjemným vystupováním a čistým TR Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci, přátelský kolektiv, moti ...

Dohodou Příbram
263 01
28 x

Obsluha čerpací stanice - [25.3. 2020]
Přijmeme obsluhu čerpací stanice Benzina, Praha 9-Libeň.Práce 14 dní v měsíci (cca 140 hodin/měsíc),bez nočních směn.Otevřeno od 06:00 do 23:00.Ranní,odpolení směny.Nástupní plat 25.000 Kč hrubého.Nástup možný ihned,možnost brigády.Pro více informací volat 607 83 94 18.

25 000 Kč Praha 9
190 00
224 x

Obsluha čerpací stanice Davle - [14.3. 2020]
Náplň práce: obsluha zákazníků, prodej kávy a občerstvení, příjem zboží, uskladňování a doplňování zboží, úklid čerpací stanice Koho hledáme: komunikativní, zodpovědnou a ochotnou osobu s příjemným vystupováním a čistým TR Nabízíme: zajímavou a odpovědnou práci, přátelský kolektiv, mo ...

Dohodou Praha - západ
252 06
115 x

obsluha čerpací stanice Praha 5 Radotín - TOP - [24.3. 2020]
přijmeme muže jako obsluhu čerpací stanice PR, 12 hod směny denní i noční, obsluha pokladního systému,práce se zbožím, úklidové práce.Požadujeme spolehlivost, čistý TR,týmová práce, komunikace s lidmi.Zašlete životopis na email kaca@sendme.cz, osobní pohovor

25 000 Kč Praha 5
153 00
513 x

Obsluha Čerpací stanice - [3.3. 2020]
OMV TROUBSKO D1 187,5km směr Praha, přijme obsluhu za pokladnu na shop na HPP, náplní práce je pokladna,příjem a doplňování zboží,požadujeme spolehlivost, příjemné vystupování a ochotu učit se nové věci. Tel:736 774 899

Dohodou Brno venkov
664 41
99 x

Obsluha čerpací stanice - [27.2. 2020]
Čerpací stanice Benzina v Plzni Černicích hledá obsluhu. Ranní odpolední směny. Nástup možný ihned

Dohodou Plzeň
326 00
209 x