Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 116148502

Kategorie

Hledáme podlaháře

- [18.2. 2020]

Hledáme pracovníky na pozici podlahář s plat.ŽL pro práci v AT a DE,znalost NJ,nebo AJ ,vlastní vercajk výhodou. Dělá se v turnusech, řidičák,vlastní auto(pro partu)potřeba. Úkolova mzda od 50 000 Kč dle zakázek. Ubytování zajišťujeme.Do party stačí jeden znalý jazyka i jako pomocník.
Kontakt: thorboden@seznam.cz, tel. 725878667

Telefon:

Karin Hahn
725878667

Lokalita:767 01 Kroměříž

Vidělo:

217 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hledáme řemeslníky v těchto oborech do Německa - TOP - [28.3. 2020]
Hledáme řemeslníky v těchto oborech do Německa
Nabízíme práci v Německu pro sádrokartonáře, pokrývače,obkladače, elektrikáře, malíře, podlaháře,zedníky. Plat 17-24 euro/hod dle zakázek.Možnost dlouhodobé spolupráce.Požadujeme částečnou znalost NJ a ŽL. Info na emailu nebo na telefonu. Telefon:724523932

V textu Praha 2
120 00
506 x

Naléhavě hledáme podlaháře - [3.3. 2020]
Do Mnichova naléhavě hledáme 1 zkušeného podlaháře - nástup ihned,mzda 25 euro/hod,ubytování hrazeno .jedná se o lepení PVC,kaučuku,Lina,stěrkování. Kontakt: thorboden@seznam.cz, 725878667

V textu Kroměříž
767 01
180 x

Příjmeme podlaháře - [10.2. 2020]
Hledáme podlaháře se živnost. listem do firmy T.H.O.R Boden,s.r.o.pro práci v Rak.a Něm.,znalost jazyka a vlastní nářadí výhodou,do týmu stačí jeden němčinář.Mzda od 50000 podle zakázek.Kontakt:725878667

767 01
181 x

Stavbyvedoucí - [28.1. 2020]
Popis pozice: Nabízíme práci v menší stavební firmě se stabilním zázemím. Pracujeme na zajímavých stavbách s důrazem na kvalitu a dodržování technologií. Realizujeme rekonstrukce na klíč (interiéry), oceníme všestrannost (sádrokartony, zednické práce, obklady, instalatérství, podlaháře, malíř ...

40 000 Kč Praha 1
118 00
323 x

©2020 Bazoš - Inzerce, Bazar Stavebnictví
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze