Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 116149941

Kategorie

SEŘIZOVAČ / ELEKTROMECHANIK / ÚDRŽBÁŘ

- [18.2. 2020]

Popis pozice: zajištění denního chodu strojního a technologického výrobního zařízení * provádění odborných prací při opravách, revizích a preventivní údržbě elektrických zařízení a elektroinstalací v souladu s plánem údržby * nastavení a seřizování strojního a technologického výrobního zařízení * vyhodnocení, zjištění závad a jejich následné odstraňování * úzká spolupráce s výrobním úsekem * zodpovědnost za plynulý chod výroby a minimalizace prostojů

* SOU / SŠ vzdělání s výučním listem v oboru strojírenském (zámečník, seřizovač) nebo elektromechanik, případně SPŠ strojní - obor strojírenství nebo SPŠ elektrotechnická * praxi v oblasti údržby strojního zařízení a zkušenosti se seřizováním v potravinářském provozu velkou výhodou * uživatelská znalost práce na PC * manuální zručnost * odolnost vůči stresu, rozhodnost, samostatnost, proaktivita * ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém režimu v 7,5 hod. směnách

NABÍZÍME:
* perspektivní práci ve stabilní nadnárodní společnosti
* odpovídající finanční ohodnocení , PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
* 5 týdnů dovolené
* 13. Mzda
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na penzijní připojištění až do max. výše 1000 Kč měsíčně
* Motivační příspěvek za doporučení nového zaměstnance
* Sportovní a společenské akce pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky (Letní den s Mlékárnou Klatovy, Mikulášská nadílka, Vánoční večeře a jiné)
* Aktivity podporující spolupráci v rámci týmu – týmové večeře, zábava
* Finanční odměny za zlepšovací návrhy
* Odměny při životních a pracovních jubileích
* Dárkové vouchery
* Zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky

Telefon:

Mgr. Zuzana Krafčiková
725222703

Lokalita:339 01 Klatovy

Vidělo:

71 lidí

Mzda/plat:

Dohodou