Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 116154453

Kategorie

Automechanik O.K. Trans Service Lysá nad Labem

- [18.2. 2020]

Rodinná společnost s rodinnou firemní kulturou provozující servis nákladních,přívěsných a osobních vozidel,která je již 30let na trhu,hledá automechaniky na dvousměnný provoz v Lysé nad Labem,který bude svými službami.kvalitou a zákaznickým přístupem ostatním servisům vzorem.

Náplň práce

- provádění servisních prohlídek
- opravy vozů značky DAF,MAN,VOLVO,MERCEDES,IVECO,TATRA,FORD
- diagnostika vozů a závad , aktivní přístup při řešení oprav, spolupráce s týmem
- řešení oprav a odstraňování závad
- kontrola technického stavu vozů
- oprava elektroinstalace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující finanční ohodnocení s ohledem na dosažené zkušenosti a praxi
- postupné zaškolení a rozvoj vašich technických znalostí a dovedností formou školení
- práci v přátelském kolektivu rodinné firmy
- možnost seberealizace, profesního růstu

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní člověk s pozitivním přístupem k práci
- praxe v oboru výhodou
- komunikaci se servisními poradci
- odpovědnost, smysl pro detail
- základní znalost diagnostiky vozů

Kontaktní osoba: Václav Brtek
Tel.: +420724502267
E-mail: vaclav.brtek@oktrans.cz

Hesla:truck,daf,volvo,mercedes,renault,scania,návěs,tatra,liaz,traktor,bmw,vw,škoda,nymburk,nákladní

Telefon:

Václav Brtek
724502267

Lokalita:289 22 Nymburk

Vidělo:

187 lidí

Mzda/plat:

Dohodou