Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 116164415

Kategorie

Zahradnice, zahradník

- TOP - [25.2. 2020]

Zahradník
Požadavky:
vzdělání v požadovaném oboru výhodou, praxe, organizační schopnosti, řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
člen realizačního týmu nebo vedoucí pracovní skupiny
odborné zahradnické práce – realizace a údržba zeleně
technický dozor zakázek (v případě vedoucího zahradníka)

Předpoklady:
samostatnost a zodpovědnost
vzdělání v oboru (VŠ, SŠ, vyučen.
Praxe v oboru a škola zahradnického zaměření výhodou, avšak není podmínkou. Nabízíme mzdu 25 000 - 35 000 korun měsíčně čistého

Telefon:

Koňařík Zeleň s.r.o.
603954622

Lokalita:739 61 Frýdek - Místek

Vidělo:

245 lidí

Mzda/plat:

V textu