Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 116237116

Kategorie

Svářeč

- [20.2. 2020]

Malá firma hledá šikovného svářeče s praxí. Výroba malých nástaveb dle výkresové dokumentace.

Nástup možný ihned, dlouhodobá práce, možnost přesčasů, mzdové navýšení po zapracování.

Možnost i na dohodu, nebo IČ.

požadujeme:
- praxe se svařováním metodou CO2
- znalost čtení výkresové dokumentace
- pravidelná docházka, spolehlivost, odpovědnost

Platové podmínky: 150 Kč / hod

Telefon:

HTT
722078331

Lokalita:752 01 Přerov

Vidělo:

367 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Svářeč CO2 - TOP - [5.4. 2020]
Přijmeme pracovníky na pozici Svářeč CO2,vrstvené sváry!.Jedná se o stabilní a dlouhodobou práci ve městě Plzeň. Požadujeme platný certifikát. Nabízíme dobré ohodnocení až 210Kč na hodinu čistého.Ubytování zajištěno.

V textu Plzeň
301 00
52 x

TIG 141 - [4.4. 2020]
TIG 141
Svářeč tig hledá práci.

Dohodou České Budějovice
370 01
96 x

Svarec CO2 /zamecnik na HPP - ranni smena- Znojmo - 260 Kc/h - [4.4. 2020]
Svarec CO2 /zamecnik na HPP - ranni smena- Znojmo - 260 Kc/h
Dobry den, stavebni firma se sidlem v tesne blizkosti Znojma prijme na hlavni pracovni pomer pro pripravne prace ve vyrobni hale jednoho CO2 svarece (EN 135) pro svarovani mensich ocelovych konstrukci dle vykresove dokumentace. Pozadujeme vyuceni v technickem oboru, svarovaci certifikat (muze byt ...

45 000 Kč Znojmo
669 02
81 x

Svářeč Ostrava - [3.4. 2020]
Svářeč Ostrava
NÁPLŇ PRÁCE: -svařování konstrukcí a plechů metodou 135, včetně materiálu z hliníku. POŽADUJEME: -Fyzickou zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost -EN 135, praxi, certifikát pro svařování hliníku, popřípadě ochotu se zaučit a certifikaci absolvovat NABÍZÍME: -Zajímavé a dlouhodobé pracovní up ...

280 Kč Ostrava
700 30
88 x

Zámečník Ostrava - [3.4. 2020]
Zámečník Ostrava
NÁPLŇ PRÁCE: -Výroba a montáž konstrukcí pro kolová a kolejová vozidla POŽADUJEME: -Fyzickou zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost -Čtení výkresové dokumentace -Znalost svařování popř. ZK 135 výhodou, - 8 h směny, třísměnný provoz -Praxe v obou vítána NABÍZÍME: -Zajímavé a dlouhodobé pra ...

220 Kč Ostrava
700 30
85 x

Nabídka práce svářeč MAG 135 Co, TIG 141 - [3.4. 2020]
Prosím o nabídky práce na ŽL. Mám státnice na obě metody. Praxe 20 let i v zahraničí. Hledám práci v okolí České Lípy. Vykonával jsem už i pozici mistr ve výrobě. Děkuji za nabídky.

Dohodou Česká Lípa
470 01
47 x