Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 116237562

Kategorie

RECEPČNÍ V ADMINISTRATIVNÍ BUDOVĚ 120,-Kč/h.- PRAHA 4

- [20.2. 2020]

Poptáváme ženu nebo dívku na recepci v administrativní budově na Praze 4.

-Náplň práce: zajištění chodu recepce,
komunikace se zahraničními klienty, servis v
rámci porad.

-Směny: 12hod. den/noc

-Mzda: 120,-Kč/h. čistého

-NUTNÁ ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA min. úroveň
A2

V případě zájmu zašlete svůj životopis s přiloženou formální fotografií na email info@camron.cz

Požadujeme:
- Aj na úrovni min. A2
- ovládání PC
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- reprezentativní vystupování
- zodpovědnost
- čistý TR
- certifikát STRÁŽNÝ (možnost dodělat
prostřednictvím naší společnosti)

Nabízíme:
- empatický přístup
- stálou práci
- kariérní růst
- moderní pracovní prostředí
- super kolektiv
- včasné vyplácení peněz
- možnost záloh

Telefon:

R.Knill
605899449

Lokalita:140 00 Praha 4

Vidělo:

171 lidí

Mzda/plat:

V textu