Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 116411640

Kategorie

HLEDÁME ŘIDIČE/KU

- TOP - [17.3. 2020]

HLEDÁME ŘIDIČE/KU - 1
HLEDÁME ŘIDIČE/KU - 2
HLEDÁME ŘIDIČE/KU - 3
HLEDÁME ŘIDIČE/KU - 4
HLEDÁME ŘIDIČE/KU - 5

Hledáme řidiče/ku do teamu Prague old car

Náplň práce:
Udržování svěřeného vozu v čistotě
Komunikace s klienty a stručný výklad o památkách v aj
Řízení v centru prahy

Požadujeme:
Znalost Čj a Aj
Řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
Žlutá karta
Místopis

Prosím, zašlete životopis na marketing@pragueoldcar.com

Telefon:

Náchodská
702000044

Lokalita:130 00 Praha 3

Vidělo:

1350 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč