Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 116423024

Kategorie

Mechanik, opravář, montážník

- TOP - [2.3. 2020]

Pracovní náplň:

- demontáž, montáž a rekonstrukce jednotlivých dílů

- zámečnické práce

- opravy dílů

- zhotovování náhradních dílů

Požadujeme:

- požadované vzdělání: vyučen mechanik-opravář, zámečník nebo příbuzný obor

:- manuální

zručnost, odpovědnost

- schopnost pracovat samostatně

- profesní životopis

Nabízíme:

- zázemí regionální firmy

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost seberealizace a růstu

- jednosměnný provoz

Telefon:

Ondřej Prihoda
734585077

Lokalita:787 01 Šumperk

Vidělo:

387 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč