Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Zemědělství > Inzerát č. 116435442

Kategorie

Zootechnik/čka

- [25.2. 2020]

Přijmeme zootechnika/čku
Místo výkonu práce: Prunéřov, Výsluní
Na farmu v Prunéřově a Výsluní přijmeme pracovníka pro živočišnou výrobu na pozici zootechnik zaměřenou na masný skot. SŠ vzdělání, nejlépe zemědělského nebo veterinárního směru.
Náplň práce: každodenní kontrola stáda, telení krav, vedení porodu - ošetření telat po porodu a následná péče, měření váhových přírůstků u skotu, stanovení složení dávek krmení
Nabízíme: zaměstnání v české firmě, penzijní připojištění, možnost zvyšování kvalifikace, dobré firemní zázemí a platové podmínky, možnost ubytování

Telefon:

Silvie Škalová
724430791

Lokalita:432 01 Chomutov

Vidělo:

268 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
ZOOTECHNIK/ČKA - [21.2. 2020]
Firma DVPM Slavíkov přijme zootechnika pro chov skotu. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou v oboru zemědělství, praxe výhodou, spolehlivost, flexibilita. Nabízíme nástupní plat 30 tis.Kč, naturální fond, příplatky na dopravu, roční prémie, k dispozici byt 3+1 nebo garsonka pro svobodné, mo ...

30 000 Kč Havlíčkův Brod
582 65
293 x