Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 116469200

Kategorie

Pracovníci na suché stavby - dřevostavby

- [25.2. 2020]

Hledáme montážníky dřevostaveb na dokončovací práce , izolace, folie, sádrokartony, tepelné izolace, fasády. práce po celý rok. Stavby v ČR.
Plat za práci úkolem. Nástup možný ihned. Nabídky zasílejte na info@quickhaus.cz nebo volejte na 721 555 500.

Telefon:

Jirka
721555500

Lokalita:337 01 Rokycany

Vidělo:

329 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Pracovníci na HPP - zednické, lesnické, zámečnické práce - [2.3. 2020]
Pracovníci na  HPP - zednické, lesnické, zámečnické práce
Přijmeme zaměstnance na HPP pro práce v terénu v oblasti celé Moravy a Slezska. Jedná se převážně o práce zednické, lesnické, zámečnické, natěračské, svářečské, betonářské… Praxe v oboru výhodou, požadujeme dobrou manuální zručnost. Případné dotazy zodpovíme telefonicky na čísle níže. Nabízíme: ...

Dohodou Hodonín
695 01
246 x

Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO - [3.2. 2020]
Montér prefabrikovaných domů - NĚMECKO
Náplň práce: Týdenní pracovní doba je od 8: 00 - 19:00, 22-24 dní měsíčně. Sestavení domu obvykle trvá 10 pracovních dnů. Po postavení 3 domů mají pracovníci 1-2 týdny volno (dle přání pracovníků). Rozvrhy práce jsou vždy dohodnuté s týmem. Tým má možnost postavit více domů bez přerušení, pokud o ...

V textu Zahraničí
987 66
1153 x

©2020 Bazoš - Inzerce, Bazar Stavebnictví
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze