Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 116480634

Kategorie

Recepční společnosti

- [26.2. 2020]

Náplň práce:
- komunikace s návštěvami a osobami vstupujícími do objektu
- poskytování základních informací
- přijímání telefonických hovorů, emailová komunikace
- ubytování hostů
- drobný prodej
- administrativní práce
Co od Vás očekáváme:
- čistý trestní rejstřík
- znalost NJ – výhodou
- práce v non stop provozu
- aktivní znalost MS Office
- schopnost pracovat na více úkolech najednou
- profesionální a příjemné jednání
- spolehlivost a zodpovědnost
- nástup březen 2020
- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající zaškolení
- příspěvek na stravu
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Prémie, příplatky za svátky, víkendy, noční služby
Požadované vzdělání: Odborné vyučení
Mzda: 18 000 - 28 000
Kontakt: 606 630 659

Telefon:

Jana Štefanová
606630659

Lokalita:691 10 Břeclav

Vidělo:

186 lidí

Mzda/plat:

V textu