Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 116499821

Kategorie

Brigáda

- [26.2. 2020]

Přijmeme brigádníka,
náplň práce: řízení 3x v týdnu OA s vozíkem(sk.B) 130Kč/1h, dále pak zbytek týdne práce na dílně, platba úkolem, výdělek dle svých možností cca 120-250Kč/1h. Pracovní doba dle dohody. Výplata každý týden není problém. Hodinová sazba je uváděna v čistém.

Telefon:

Trminky.cz
721318069

Lokalita:582 54 Havlíčkův Brod

Vidělo:

679 lidí

Mzda/plat:

250 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Brigáda na stavbě - [29.3. 2020]
Sháním pomocnou sílu na stavbu domu u Brandýsa nad Labem, při oboustranne spokojenosti na několik měsíců práce obnáší: demolice, čištění cihel, kopání, jednoduché pomocné práce - fyzicky ale náročné zkušenosti netřeba (byť momentálně upřednostnim zedníka) spíše selský rozum doprava z Prahy a z Br ...

150 Kč Praha - východ
250 01
433 x

Mechanik brigáda - TOP - [31.3. 2020]
Mechanik brigáda
Dobrý den, příjmu brigádně na výpomoc automechanika. Jedná se o údržbové práce na nákladních vozidlech. Platím klidně denně po úspěšném ukončení práce. Požaduji znalost a nějakou praxi nejlépe na nákladních vozidlech, lkw, truck. Mzda dle dohody. Děkuji

251 70
581 x

Marketingová brigáda - TOP - [30.3. 2020]
Marketingová brigáda
Dobrý den, touto cestou nabízím Marketingovou brigádu pro lidi co mají k dispozici internet a účet na sociálních sítí. Popis práce: jedná se o propagaci a sdílení odkazů do jednotlivých skupin na sociálních síťí. - Nikomu nic neprodávate, pouze nasdílíte odkaz a vložíte inzerát. Vše už pak ...

150 Kč Praha 1
110 00
659 x

Hledám práci jako mechanik, práce na zahradě, apod. - [3.3. 2020]
Hledám práci ( brigáda ) jako stroj. mechanik - montáže, údržbářské bytové práce, montážní zámečnické práce, lakýrnické práce, opravy strojů a zařízení, montáže a demontáže nábytku, práce na zahradě - zahradnické práce, pomocné stavební práce, stěhování, apod. Možno i hotel, apod. Benešov a okolí do ...

150 Kč Benešov
256 01
87 x

Brigáda hospůdka na hřišti Chválkovice - TOP - [4.3. 2020]
Brigáda hospůdka na hřišti Chválkovice
Nabízím brigádu popř HPP v baru - grilu Na hřišti - Chválkovice , Olomouc.Cena 100 Kč/h plus prémie, dýška, prac doba- dohoda jistá

150 Kč Olomouc
772 00
616 x

Letni brigada na orliku - [11.2. 2020]
Bezny prodej na stanku s obcerstvenim,cervenec srpen2020,denne nebo dle dohody,zdravotni prukaz

130 Kč Příbram
262 63
216 x