Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 116555160

Kategorie

Obsluha stavebních strojů

- [28.2. 2020]

Jsme stavební firma z Jihlavy a hledáme strojníka stavebního stroje a řidiče skupiny C.
Požadujeme / pracovní náplň:
-obsluha stavebního stroje (pásové minyrypadlo)
-strojnický průkaz
-ŘP. Sk. C
-manuální zručnost pro drobné opravy
-spolehlivost a samostatnost
Nabízíme:
-práce na HPP (pracovní smlouva)
-práci ve stabilní firmě s kvalitním zázemím
-odpovídající mzdové ohodnocení
-přátelský pracovní kolektiv a osobní přístup k zaměstnanci
-nástup možný ihned nebo dle domluvy
-práce v Jihlavě a okolí (kraj Vysočina)
-25 dní dovolené

V případě Vašeho zájmu, prosím, volejte na číslo 608 975 776.

Děkujeme za Váš zájem.
Ladislav Hink stavební a zemní práce

Telefon:

Voda
608975776

Lokalita:586 01 Jihlava

Vidělo:

336 lidí

Mzda/plat:

Dohodou