Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 116943497

Kategorie

Servisní technik zabezpečovacích systémů (Brno a okolí)

- [7.3. 2020]

Aktuální obsah inzerátu
Největší společnost na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti hledá do svého týmu nové kolegy

Popis pozice:
servisní zásahy u zákazníka – výjezdy dle servisních smluv a pokynů nadřízeného,
komunikace se zákazníkem (práce v kanceláři v minimální míře)
oprava, montáže a instalace elektronických systémů
programování systémů PZTS, EPS a CCTV
pomoc při realizaci nových zakázek
pohotovost na telefonu

Požadavky:

vzdělání: středoškolské elektrotechnického směru, případně vyučen v oboru
osvědčení o odborné způsobilosti – vyhláška č. 50/1978 (min. § 6)
ideálně 2 roky praxe v oboru servis a montáž bezpečnostních systémů
řidičské oprávnění skupiny B
trestní bezúhonnost
časová flexibilitu
znalost EZS, EPS, CCTV, ACS výhodou
revizní zkoušky výhodou
základní znalost anglického jazyka výhodou (čtení manuálů se slovníkem)
Nabízíme:

motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
roční a věrnostní odměny
práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
zaměstnanecké benefity
5 týdnů dovolené
stravenky
multiSport kartu
pružnou pracovní dobu
pojištění odpovědnosti za škody pro všechny zaměstnance
zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
účast na školeních a odborných seminářích

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
773552555

Lokalita:614 00 Brno

Vidělo:

148 lidí

Mzda/plat:

Dohodou