Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 116943641

Kategorie

Technolog (Junior, Senior)

- [7.3. 2020]

Náplň práce:

Technolog stanovuje technologické postupy a jejich změny, zajišťuje technologickou přípravu výroby. Určuje, zkouší a vyvíjí technologické postupy v oblasti válcování za studena a dělení válcovaných polotovarů včetně jejich tepelného zpracování, metalurgie tavení. Řídí technické a technologické zkoušky a ke všem činnostem pořizuje dostatečnou dokumentaci.
Požadujeme:

VŠ (obor tváření, metalurgie)
Praxe v oboru neželezných vítána (Senior 5 let)
Znalost AJ
ŘP sk. B
Osobní předpoklady: systematičnost, důslednost, odpovědnost, samostatnost
Nástup dle dohody
Práce vhodná pro absolventy (Junior)
Nabízíme:

nadstandardní mzdové ohodnocení
mobilní telefon, notebook (Senior)
příspěvek na penzijní připojištění až 500, Kč
závodní jídelna
příspěvek na dopravu
odměna za přítomnost na pracovišti
náborový příspěvek 25 tis Kč
sportovní a kulturní akce, bazén, atd.

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
773552555

Lokalita:792 01 Bruntál

Vidělo:

64 lidí

Mzda/plat:

Dohodou