Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 116988424

Kategorie

Kuchař Kuchařka

- TOP - [15.3. 2020]

Do rodinné restaurace nedaleko Českého Krumlova hledáme zkušeného kuchaře či kuchařku.

Nabízíme

-dobré a jisté platové ohodnocení (uvedená mzda se může zvýšit)

-kompletně vybavená kuchyně

-práce na originálním místě s dlouholetou tradicí

-časová flexibilita

-hlavní klientelou restaurace jsou ubytovaní hosté pensionu v kterém se restaurace nachází

Požadujeme:

-praxe v oboru min. 2 roky

-požadujeme loajálnost vůči firmě a kolegům

-snaha učit se novým věcem a nápadům

-dochvilnost a spolehlivost

Telefon:

Jakub
722910809

Lokalita:382 11 Český Krumlov

Vidělo:

353 lidí

Mzda/plat:

200 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Pomocný kuchař/kuchařka - [10.3. 2020]
Do Hostince Na Place v Kostomlatech nad Labem přijmeme pomocnou kuchařku, kuchaře na ranní směny více info na tel 774044257

100 Kč Nymburk
289 21
65 x

Kuchař, kuchařka - [7.3. 2020]
Kuchař, kuchařka
Kemp Branná (restaurace) www.kanak.cz hledá na sezonu 2020 do svého týmu, kolegu/kolegyni, kuchaře/kuchařku na HPP/dohodu/brigádu. Jedná se o práci: pozice gril, příprava hotových jídel, česká kuchyně. Nabízíme: flexibilní pracovní doba dle dohody, příjemný kolektiv lidí, moderně vybavené pracoviš ...

140 Kč České Budějovice
374 01
104 x

Kuchařka do rodiny - [6.3. 2020]
Kuchařka do rodiny
Do rodiny žijící na Choceňsku, hledáme pečlivou, zkušenou a spolehlivou paní s vlastním vozem /ideálně paní krátce v důchodu/ na pozici kuchařky. Nabízíme přivýdělek cca 25 hodin týdně (po-pá 8-13). Jedná se o vaření zdravé, kvalitní stravy. Náplní práce je starost o nákup surovin, sestavení jídelní ...

200 Kč Ústí nad Orlicí
565 01
195 x

Pomocná Kuchařka 100K čistého/hod, pracovní doba Po - Pá - [5.3. 2020]
Náplň práce: příprava jídel vydávání obědů mytí nádobí Požadujeme: Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost Praxe na obdobné pozici min. 1 rok Dobrý zdravotní stav Nabízíme: plat 100Kč/hod (čistého) pracovní doba od pondělí do pátku (8-16hod) práce v nové zařízené kuchyni dlouhodobá ...

100 Kč Jihlava
586 01
152 x

©2020 Bazoš - Inzerce, Bazar Pohostinství a ubytování
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze