Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 117075131

Kategorie

FINANČNÍ SPECIALISTA

- TOP - [2.4. 2020]

POŽADUJEME

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• výborné komunikační dovednosti a obchodního ducha
• profesionální přístup
• rozhodnost, samostatnost a loajalitu

Nabízíme

Uplatnění se ve společnosti s mnoha oceněními ve finanční sféře.
Příležitost pro osobní i profesní růst .
Prostor a podpora při zaškolení a kontinuální vzdělání.
Práce v inspirativním a profesionálním prostředí.
Plně a moderně vybavené kanceláře v Brně, Olomouci, Prostějově, Velké Bíteši, Vyškově a Blansku
Bezplatné zaškolení v rámci firmy
pozice vyžaduje výjezdy mimo kanceláře na obchodní jednání nebo porady...

Pracovní náplň

• realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti
• jednání s VIP klienty a firemními zákazníky
• aktivní vytváření portfolia klientů
• aktivní budování image firmy
Poznámka

Jsme profesionálové, potrpíme si proto nejen na příjemné vystupování našich specialistů, ale také business oblečení

Telefon:

JAN KŘETÍNSKÝ
725488582

Lokalita:602 00 Brno

Vidělo:

179 lidí

Mzda/plat:

70 000 Kč