Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Management > Inzerát č. 117075451

Kategorie

MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU

- TOP - [2.4. 2020]

Požadujeme

• minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
• zkušenosti s vedením obchodního týmu
• prokazatelné obchodní úspěchy a profesionální přístup
• rozhodnost, samostatnost a loajalitu
• chuť, zkušenost a cíl řídit kvalitní a úspěšný obchodní tým

Nabízíme

Uplatnění se ve společnosti s mnoha oceněními ve finanční sféře.
Příležitost pro osobní i profesní růst .
Prostor a podpora při zaškolení a kontinuální vzdělání.
Práce v inspirativním a profesionálním prostředí.
Plně a moderně vybavené kanceláře v centru Brna, Olomouce, Vyškova, Velké Bíteše, Prostějova
administrativní support
Bezplatné zaškolení v rámci firmy
Pracovní náplň

• řízení obchodního týmu konzultantů
• nastavení a sledování personálních procesů v týmu
• realizace obchodních případů v dané oblasti působnosti týmu
• jednání s VIP klienty a firemními zákazníky
• aktivní vytváření portfolia klientů a konzultantů
• aktivní budování image firmy

Tato pozice vyžaduje výjezdy mimo kanceláře na obchodní jednání, porady...
Poznámka

Jsme profesionálové a špičky na trhu. Potrpíme si proto nejen na příjmené vystupování našich manažerů ale i Business oblečení.

Telefon:

JAN KŘETÍNSKÝ
725488582

Lokalita:602 00 Brno

Vidělo:

256 lidí

Mzda/plat:

80 000 Kč