Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 117075735

Kategorie

obchodní asistent

- TOP - [2.4. 2020]

Požadujeme

POZOR NEHLEDÁME ASISTENTKU ANI SEKRETÁŘKU NA VAŘENÍ KÁVY!

Hledáme plnohodnotného člena obchodního týmu, který bude po zaškolení zvládat všechny obchodní procesy.

Maturitní zkouška výhodou, ne podmínkou
obchodní a týmový duch
komunikativnost jak při osobní tak telefonické komunikaci
logické myšlení
znalost práce na pc

zkušenosti na obdobné pozici výhodou ne podmínkou

Nabízíme

práce ve firmě, která je jedničkou na trhu
několik moderně a plnohodnotně vybavených kanceláří napříč Jižní Moravou
přátelský kolektiv
bezplatné zaškolení v rámci firmy
možnost kariérního růstu
možnost platového růstu

Tato práce vyžaduje občasné pochůzky a jednání mimo kanceláře

Pracovní náplň

Obchodní support vedoucímu managementu
Občasný zástup na prohlídkách prodávaných nemovitostí.
aktivní telefinická i mailová komunikace se současnými i budoucími klienty
domlouvání obchodních jednání
příprava obchodních plánů na jednání s klienty
příprava obchodních materiálů na základě zadání vedoucího managementu
občasná účast na obchodních jednání
občasné pochůzky po úřadech, bankách

Poznámka

Jsme profesionálové. U našich asistentů si proto potrpíme nejen na profesionální vystupování ale také na business oblečení

Telefon:

JAN KŘETÍNSKÝ
725488582

Lokalita:602 00 Brno

Vidělo:

201 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč