Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 117396547

Kategorie

automechanik BRNO

- TOP - [26.3. 2020]

Zavedená firma Assistcar,s.r.o.v centru Brna přijme automechanika.
Náplň práce:
• zjišťování závad, diagnostika motorů (KTS, VAG, AUTOCOM), opravy podvozků, motorové opravy (výměna rozvodů), servisní prohlídky, pneuservis, geometrie

Nabízíme:
• Plat: 20.000 - 40.000 čistého, navíc měsíční bonusy dle výkonu.
• Dlouhodobá spolupráce na HPP.
• Nástup možný ihned.
• Normální hodiny cca 168hod. / měsíčně

Požadujeme:
• Praxi v oboru automechanik
• Řidičský průkaz skupiny B
• Orientace na výsledek

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis na:krejcirikova.lenka@assistcar.cz nebo volejte 608290715.

Telefon:

Lenka Krejčiříková
608290715

Lokalita:602 00 Brno

Vidělo:

208 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč