Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 117422443

Kategorie

Obsluha kamerového systému – až 180 Kč/hod. - P 9/Čakovice

- [20.3. 2020]

Hledáme profíky, na zajištění ostrahy prodejny kamerovým systémem.

Co Vás čeká:

• zajištění ostrahy obchodního domu
• obsluha bezpečnostních technologií
• obsluha CCTV
• komunikace se zákazníky

Požadujeme:

• čistý rejstřík trestů
• spolehlivost a chuť do práce
• dochvilnost
• zkušenosti s obsluhou CCTV

Nabízíme:

• pravidelnou mzdu až180 Kč/hod., motivační program za záchyty
• stravenky při nástupu na směnu
• zaškolení a kompletní podporu
• směny dle dohody, třeba jen 2 za týden
• Certifikát strážný za výhodných podmínek
• výplata zálohy v případě potřeby
• kamarádské prostředí
• příspěvek na ubytovnu

Volejte: 775 430 781

Telefon:

Lucie Račková
775430781

Lokalita:198 00 Praha 9

Vidělo:

259 lidí

Mzda/plat:

180 Kč