Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 117422739

Kategorie

Ostraha v OC - 120 - 150 Kč/h Černý most - Praha 9

- [20.3. 2020]

Požadujeme:

čistý RT
spolehlivost, dochvilnost a chuť pracovat

Nabídka:

mzdu 120 - 150 Kč/hod. + příplatky a odměny
stravenka v den nástupu na směnu
práci na HPP, DPP dle domluvy
příspěvek na ubytovnu
příspěvek na dopravu
Certifikát strážného zajistíme
výplata zálohy v případě potřeby
pracovní oděv
příjemné pracovní prostředí

Pracovní náplň:

kontrolní činnost na prodejní ploše
zajištění ostrahy pokladen
komunikace se zákazníky

Telefon:

Lucie Račková
775430781

Lokalita:198 00 Praha 9

Vidělo:

193 lidí

Mzda/plat:

V textu