Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 117428494

Kategorie

TECHNIK, MANAŽER - PRAHA

- TOP - [27.3. 2020]

Přidejte se do našeho týmu s kvalitním pracovním zázemím se zajímavou a různorodou prací s mnoha příjemnými benefity!

Náplň práce:

- Kompletní řízení správy svěřených nemovitostí po ekonomické a technické stránce
- Tvorba a realizace investičních plánů
- Zabezpečení řízení činností souvisejících s údržbou a servisem
- Zajištění aktivní komunikace s dodavateli
- Pravidelný finanční a technický reporting
- Aktivní řešení operativních a mimořádných událostí
- Vedení týmu údržby, úklidu a recepce

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technické směru
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Manažerské dovednosti
- Samostatnost a rozhodnost – aktivní přístup k řešení problémů
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

- Zajímavou práci s vysokou mírou zodpovědnosti a seberealizace
- Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- 5 týdnů dovolené
- MultiSport karta
- Kvalitní pracovní zázemí

Nástup dle dohody.

Mzda: 31.000,-Kč - 35.000,-Kč

Telefon:

EURO GUARD s.r.o.
724596648

Lokalita:100 00 Praha 10

Vidělo:

277 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč