Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 117509315

Kategorie

Ucetni

- [22.3. 2020]

Přijmu účetní cca na 30 hodin tydne v Liberci. Plat dohodou.

Telefon:

Zdeněk
607664854

Lokalita:460 01 Liberec

Vidělo:

52 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hlavní účetní - Senior účetní - [21.3. 2020]
Náplň práce: Komplexní vedení účetnictví a daňové evidence pro externí firmy a OSVČ Vedení agendy majetku, skladu Zpracování DPH, kontrolní hlášení, intrastat, silniční daň a ostatních daní Účtování a zpracování mezd, dohadných položek, atd. Komunikace s daňovými poradci, státními institucemi ...

25 000 Kč Svitavy
568 02
87 x

HLAVNÍ ÚČETNÍ v TŘINCI - [3.3. 2020]
HLAVNÍ  ÚČETNÍ v TŘINCI
HLAVNÍ ÚČETNÍ Kontrola mzdové agendy, fakturací, zavedení controllingu, převzetí účetnictví od externí firmy. Jedná se o zhruba 50 zaměstnanců, sídlo firmy v Třinci. Požadavek VŠ/SŠ vzdělání a min. 5 let praxe. Nástup ihned. Do dvou let kariera vedoucí ekonomického oddělení. Nástupní plat účetní ...

38 000 Kč Frýdek - Místek
739 61
75 x

Účetní - [18.2. 2020]
Do naší firmy přijmeme účetní na hlavní pracovní poměr. Požadavky - komplexní znalosti účetnictví - samostatnost - praxe v oboru min. 5 let - místo výkonu práce v Kozlovicích Nabízíme - nástupní plat 25 000,- Kč

25 000 Kč Frýdek - Místek
739 47
108 x