Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 117540974

Kategorie

účetní

- [23.3. 2020]

Hledáme účetní na obecní úřad ve Věžnici. Nástup k 1.7.2020. Plat dle zařazení v plat. tabulce.
Více informací po telefonu 725 106 601.

Telefon:

David Drahoš
725106601

Lokalita:582 52 Havlíčkův Brod

Vidělo:

74 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hledáme účetní - Brno - TOP - [5.4. 2020]
Hledáme účetní na zpracovávání faktur z našeho eshopu. Měsíční počet faktur je zhruba 500. Jsme plátci DPH. Dle domluvy možnost zpracovávání účetnictví celé firmy (4 zaměstnanci). Možnost napojení na libovolný účetní program. Sídlíme v Brně. Kontaktujte nás na email hr@13.cz I z uvedeného mála i ...

Nabídněte Brno
644 00
38 x

účetní - [23.3. 2020]
Nabízím kompletní účetnictví malých bytových družstev a SVJ do 100 bytů. Vedení účetnictví, účetní uzávěrka, podání daňového přiznání. Práce v programu SWAN Liberec pro bytová družstva a SVJ.

Dohodou Praha 4
140 00
38 x

Ucetni - [22.3. 2020]
Přijmu účetní cca na 30 hodin tydne v Liberci. Plat dohodou.

25 000 Kč Liberec
460 01
52 x

Hlavní účetní - Senior účetní - [21.3. 2020]
Náplň práce: Komplexní vedení účetnictví a daňové evidence pro externí firmy a OSVČ Vedení agendy majetku, skladu Zpracování DPH, kontrolní hlášení, intrastat, silniční daň a ostatních daní Účtování a zpracování mezd, dohadných položek, atd. Komunikace s daňovými poradci, státními institucemi ...

25 000 Kč Svitavy
568 02
87 x

Finanční účetní. - [10.3. 2020]
Finanční účetní.
Dlouholetá stavební firma přijme ihned do své provozovny Rudná u Prahy -Nučice zaměstnance na HPP. Požadujeme vzdělání v oboru ekonomika a účetnictví. Znalost daň. zákonů vítána. Nabízíme stabilní zajímavé platové podmínky, firemní benefity a příjemný malý kolektiv. zašlete svůj životopis na emai ...

Dohodou Praha - západ
252 16
72 x

Samostatná účetní - [9.3. 2020]
Příjmeme samostatnou účetní s praxí. Náplň práce: kompletní vedení účetnictví Služební telefon a notebook. Nástup ihned. Práce s účetním programem Pohoda výhodou. Volejte na tel.: 608 842 290 nebo pište na email: m.lajdorfova@climatex.cz

Dohodou Svitavy
571 01
77 x