Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 117601038

Kategorie

Správce areálu a ošetřovatel koní

- [24.3. 2020]

Jezdecká stáj Phyxius, Svárov u Unhoště, přijme správce areálu a ošetřovatele koní. Stáj s kapacitou 23 koní s aktuálně obsazenými 12 boxy.
Náplň práce: péče o koně, základní údržba stájí, výběhů a souvisejících částí areálu, spolupráce s dalším personálem.
Požadujeme: spolehlivost, ručnost, řidičské zkušenosti s malotraktorem či nakladačem, zkušenost v manipulaci s koňmi, dobrý vztah ke zvířatům.
Nabízíme: kultivované prostředí, motivující platové ohodnocení, formu pracovního poměru dle dohody, možnost ubytování, vhodné i pro pár.
Více informací na tel. 724 590 476.

Telefon:

Řehák
724590476

Lokalita:273 51 Kladno

Vidělo:

500 lidí

Mzda/plat:

V textu