Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 118550824

Kategorie

Přijmeme mechanika

- [15.4. 2020]

Přijmeme kolegu mechanika do naší vnitropodnikové dílny. Nejlépe na HPP,ale je možný i zkrácený úvazek či brigádně

Náplň práce:
- běžný servis a opravy stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel firmy
- technické zabezpečení staveb (distribuce ND, opravy v terénu)
- provádění doprovodů při přesunech mechanizace
- údržba provozních zařízení firmy

Požadujeme:
- vyučení v oboru automechanik nebo opravář zemědělských a stavebních strojů
- ŘP sk. B a C (další skupiny výhodou)
- platný svářecí průkaz na elektro či CO
- manuální zručnost
- ochotu učit se
- odpovědný přístup k práci
- smysl pro týmovou spolupráci
- praxe výhodou, ne podmínkou (nováčky postupně zaučíme, vhodné pro absolventy)

Nabízíme:
- zajímavou a nestereotypní práci s možností odborného růstu
- zázemí stabilní, ryze české společnosti ( v oboru jsme již od r. 1994)
- nástupní mzdu od 150,- Kč/hod + výkonnostní prémie a příplatky dle ZP
- možnost bezplatného firemního ubytování
- možnost získat či rozšířit libovolný strojnický či řidičský průkaz
- místo výkonu práce: Praha - Radotín

Lubomír Polanský STAVEBNÍ FIRMA
www.polansky.info

Jméno:

Lukáš Houška

Telefon:

724... zobraz číslo

Lokalita:159 00 Praha 5

Vidělo:

417 lidí

Mzda/plat:

V textu