Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 119640541

Kategorie

Samostatná účetní

- [6.5. 2020]

Náplň práce:
- kompletní vedení účetnictví
- kompletní vedení personální agendy
- kompletní vedení mzdové agendy, včetně
zpracování mezd
- komunikace a spolupráce s externími
subjekty(např. daň. poradce, finanční úřad)
- sestavení účetní závěrky (rozvahy, výkazu
zisku a ztráty, přílohy účetní závěrky)v
souladu s českými účetními předpisy
- zpracování daňových přiznání k dani
silniční, DPH, souhrnné hlášení, kontrolní
hlášení a k dani z příjmu právnických osob
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v účetnictví a na obdobné pozici
alespoň 3 roky
- kompletní znalost podvojného účetnictví a
platné české účetní legislativy s důrazem
na zákon o DPH a zákon o daních z příjmů
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost,
učenlivost
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- čerpání benefitů - stravenky
- platové podmínky dohodou (dle vykonané
práce)
- nástup možná ihned
tel: 777 570 999

Jméno:

777570999

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:326 00 Plzeň

Vidělo:

118 lidí

Mzda/plat:

Dohodou