Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 119643753

Kategorie

Ostraha v Hypermarketu - Černý Most (120,-Kč/hod.) -

- TOP - [28.5. 2020]

Pracovní náplň:kontrolní činnost na prodejní ploše,zajištění ostrahy pokladen,komunikace se zákazníky
Požadujeme:čistý trestní rejstřík,spolehlivost, dochvilnost a chuť pracovat,solidní vystupování
Nabízíme:mzdu 120,- Kč/hod. + příplatky a odměny,stravenka v den nástupu na směnu,příspěvek na dopravu nebo ubytování,příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu "Přiveď kamaráda",výplata zálohy v případě potřeby,pracovní oděv a příjemné pracovní prostředí
Nástup ihned!

Jméno:

Personální Praha

Telefon:

773... zobraz číslo

Lokalita:198 00 Praha 9

Vidělo:

233 lidí

Mzda/plat:

V textu