Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 119777105

Kategorie

Skladník - Anglie, od £8.80 - £14.00 na hodinu

- TOP - [22.5. 2020]

Skladník - Anglie, od £8.80 - £14.00 na hodinu - 1
Skladník - Anglie, od £8.80 - £14.00 na hodinu - 2
Skladník - Anglie, od £8.80 - £14.00 na hodinu - 3
Skladník - Anglie, od £8.80 - £14.00 na hodinu - 4

Nejnovější pracovní nabídka ve Velké Británii !!

*Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe*

Pracovní pozice: Skladník - skladnice - Velká Británie

Nabízená mzda: od £8.80 až £14.00 na hodinu

Požadavky na zaměstnance:
- není nutná praxe v oboru
- je potřebná základna znalost Anglického jazyka

Náplň práce:
- třídění, nakládání, vykládání zboží
- balení, etiketování
- práce s ručním skenerem

Výhody:
- Práce na anglickou pracovní smlouvu s možností TPP (trvalý pracovní poměr)
- Ověřený anglický zaměstnavatel
- Anglický ubytovací agenti / také český a slovenský /
- Zaměstnavatel za Vás platí daně a odvody (sociální, zdravotní a příspěvek na penzi)
- Asistence při vyřizování NI čísla a účtu v bance (OnePay card https://onepay.co.uk/)
- Možnost vrácení daní po návratu z Anglie
- Cestuje se ve skupinách
- Mzda je vyplácena každý týden v pátek
- Možnost přesčasů
- Asistence ze zakoupením letenky a s dopravou v UK
- Odjezdy jsou každý týden do zaplnění volných míst

Nástup je během celého roku 2020. Práce je vhodná pro ženy i muže.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás nyní na níže uvedených telefonních číslech:
- Monika 00421 948 905 430
- Nina 00421 911 868 948

Pokud chcete poslat svůj životopis pro rychlou registraci, využijte naši emailovou adresu info@vmrecruitment.com nebo náš registrační portál na https://www.vmrecruitment.sk/on-line-registracia

Pro více pracovních nabídek navštivte naše stránky www.vmrecruitment.sk

Praca v zahraničí, Praca v Anglii, práci ve skladu

Jméno:

VM Recruitment s.r.o.

Telefon:

004... zobraz číslo

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

473 lidí

Mzda/plat:

47 000 Kč