Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 119954328

Kategorie

Finanční účetní.

- [13.5. 2020]

Dlouholetá stavební firma přijme ihned do své provozovny Rudná u Prahy -Nučice zaměstnance na HPP.
Požadujeme vzdělání v oboru ekonomika a účetnictví. Znalost daň. zákonů vítána.
Nabízíme stabilní zajímavé platové podmínky, firemní benefity a příjemný malý kolektiv.
zašlete svůj životopis na emailovou adresu: zamestnani@demolice.cz

Jméno:

Pavel Švestka, s.r.o.

Telefon:

737... zobraz číslo

Lokalita:252 16 Praha - západ

Vidělo:

60 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
RAPA-DOG s.r.o. - účetní - [28.5. 2020]
RAPA-DOG s.r.o. - účetní
Do svého kolektivu RAPA-DOG s.r.o. přijmeme účetní na plný úvazek. Náplň práce: - kompletní vedení účetnictví - sestavení účetní závěrky (rozvahy, výkazu zisku a ztráty, přílohy účetní závěrky) v souladu s českými účetními předpisy - zpracování daňových přiznání k dani silniční, DPH, souhrn ...

Dohodou Jičín
506 01
188 x

Samostatná účetní - [6.5. 2020]
Náplň práce: - kompletní vedení účetnictví - kompletní vedení personální agendy - kompletní vedení mzdové agendy, včetně zpracování mezd - komunikace a spolupráce s externími subjekty(např. daň. poradce, finanční úřad) - sestavení účetní závěrky (rozvahy, výkazu zisku a ztráty, pří ...

Dohodou Plzeň
326 00
102 x