Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 120672983

Kategorie

Mechanik na dílnu

- [29.5. 2020]

Mechanik na dílnu - 1
Mechanik na dílnu - 2

Jsme společnost zabývající se nákladní dopravou, údržbou komunikací a zemědělskými službami.
Hledáme mechanika, automechanika nebo opraváře zemědělských strojů do našeho týmu.
Náplň práce: pozáruční opravy a údržba nákladních vozidel, návěsové techniky a zemědělských strojů
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, nástup možný ihned.
Požadujeme: vyučen v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů, manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, praxe a zkušenosti v opravárenství vítány, ŘP skupiny B, skupina C+E výhodou, Svářečský průkaz výhodou .
Nástupní mzda 120Kč + odměny.

Jméno:

Nesvadba Lukáš

Telefon:

606... zobraz číslo

Lokalita:753 01 Přerov

Vidělo:

473 lidí

Mzda/plat:

V textu