Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 134673647

Kategorie

SiCAKE - Svět dortů Praha - Volné pozice

- TOP - [20.4. 2021]

SiCAKE - Svět dortů Praha - Volné pozice - 1
SiCAKE - Svět dortů Praha - Volné pozice - 2
SiCAKE - Svět dortů Praha - Volné pozice - 3
SiCAKE - Svět dortů Praha - Volné pozice - 4
SiCAKE - Svět dortů Praha - Volné pozice - 5
SiCAKE - Svět dortů Praha - Volné pozice - 6

SiCAKE - Svět dortů nabízí 2 volná pracovní místa k nástupu od 1.6.2021 do prodejny v OC Nový Smíchov. Jsme česká firma v oblasti vlastnoruční výroby dortů a zákusků. Více o nás na www.sicake.cz.
Zkušenosti v oboru, základní znalost AJ a RJ jsou výhodou.

Náplň práce: Obsluha zákazníku, prodej 3D modelovaných dortů a výrobků vlastní značky SiCaffé, přijem/výdej objednávek.

Nabízený pracovní poměr:
1x HPP (krátký, dlouhý týden) - nástup 1.6.2021
1x DPP (nepravidelná pracovní doba k vykrytí zákonných dovolených našich zaměstnanců) - nástup ihned

Benefity: Multisport karta, lítačka MHD, zaměstnanecké slevy.

Pracovní doba: Krátký/dlouhý týden

Pro bližší informace volejte 777 266 933. Životopisy zasílejte na praha@sicake.cz

Práce v praze, Volná pracovní místa, hledám práci.

Jméno:

Matěj Kůs

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:150 00 Praha 5

Vidělo:

659 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Přidat do oblíbených
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát