Hlavní stránka > Práce >

lakyrnik ostrava

List inzerátů
Zobrazeno 1-3 inzerátů z 3
Mzda/plat
Lokalita
Zobrazeno
ZÁMEČNÍK Vysoké Mýto od 40.000 Kč HPP, ubytování, benefity

- TOP - [19.4. 2024]
NÁPLŇ PRÁCE: - Montáž vozidel na lince - Orientace ve výkresové dokumentaci POŽADUJEME: - Vyučení v oboru automechanik nebo zámečník - Výhodou je znalost výkresové dokumentace - Spolehlivost - Zdravotní způsobilost NABÍZÍME: - HPP až 240 ...

V textu
Ústí nad Orlicí
566 01
128 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Lakýrník/ce Sviadnov od 26000 Kč

Hledáme další skvělé parťáky do pracovního kolektivu firmy zaměřené na výrobu jeřábu – na pozici LAKÝRNÍK/CE až od 26000 Kč s možností ubytování! Obsazovaných míst je víc, nebojte se přihlásit! Věnujeme se každému zájemci. Co bude Vaší nápln ...

V textu
Frýdek - Místek
739 25
320 x
Lakyrník - Ostrava

- TOP - [11.3. 2024]
LAkování základní barvou -odpolední smeny ( 3x v týdnu) DPP - 165,-kč nástup od 01.06.2024 CV zaslat na mail: admin@hemapa.cz

V textu
Ostrava
710 00
379 x