Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Chemie a potravinářství > Inzerát č. 141366430

Řezník/ce - uzenář/ka

- [7.9. 2021]

PRACOVNÍ NÁPLŇ: výroba masných výrobků, obsluha udíren, výpomoc ve vařené výrobě, bourání masa, ideální míchání uzenin.

POŽADUJEME:

potravinářský průkaz
znalost masa a mas. výrobků výhodou
zájem učit se něco nového
samostatnost, flexibilita, pečlivost
týmový duch
hygienické návyky
NABÍZÍME: kompletní servis pracovního oblečení

KONTAKT: telefonicky nebo email

Požadavky
Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Benefity
Závodní stravování - příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody - příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, Benefit Plus, ubytování, Mzda dohodou 25000,- 30000,-
Kontakt: 778429824, 733713850 email-vedouciprovozu.jatka@gmail.com

Jméno:

Martin

Telefon:

733... zobraz číslo

Lokalita:563 01 Ústí nad Orlicí

Vidělo:

243 lidí

Mzda/plat:

V textu
Přidat do oblíbených
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát