Hlavní stránka > Práce >

straznya

List inzerátů
Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2
Mzda/plat
Lokalita
Zobrazeno
STRÁŽNÝ/Á – prodejna Čelákovice – 130Kč/hod

- [10.4. 2024]
Náplň práce: • Ostraha prodejny • Zamezení pohybu nežádoucích osob a krádeží • Pochůzková činnost po prodejně • Kamerový systém • Směny dle otevírací doby prodejny ( 7-21:30) Požadujeme: • Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Cert ...

130 Kč
Praha - východ
250 88
36 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
STRÁŽNÝ/Á – Liberec – od 21 000Kč/měs. – nástup ihned

- [28.3. 2024]
Náplň práce: • Ostraha objektu • Pracoviště – velín objektu obchodního centra • Pochůzková činnost • Kamerový systém • Směny: denní x noční – 12 hod Požadujeme: • Trestní bezúhonnost • Zdravotní způsobilost • Certifikát strážný č. 68-008- ...

21 000 Kč
Liberec
460 01
82 x