Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 191547793

Hledáme Údržbáře - Hudčice

- [25.9. 2024]

Firma Kámen Hudčice, stabilní společnost s dlouholetou tradicí, hledá posilu na pozici *Údržbář*.

*Co budete dělat?*
- Zajišťovat údržbu a opravy strojů a zařízení
- Starat se o drobné opravy v areálu firmy
- Provádět pravidelnou údržbu objektů a technologií

*Co požadujeme?*
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- Manuální zručnost a technickou orientaci
- Zodpovědný přístup a samostatnost
- Ochotu učit se novým věcem

*Nabízíme:*
- Práci na plný úvazek v lokalitě Hudčic
- Stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouhou tradicí
- Odpovídající platové ohodnocení
- Příjemný kolektiv a férové jednání

Zaujala vás tato nabídka? Zašlete svůj životopis na provoz@kamenhudcice.cz. - bez zaslaného životopisu není možné přijít na pohovor.

Těšíme se na vás!

Plat dle zkušeností a domluvy na pohovoru.

Jméno:

Údržbář

Telefon:

778... zobraz číslo

Lokalita:Mapa262 72 Příbram

Vidělo:

115 lidí

Mzda/plat:

Dohodou