Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 69778179

Organizační činnost - nabídka práce vedená z domova -celá ČR

- TOP - [17.1. 2017]

Organizační činnost - nabídka práce vedená z domova -celá ČR - 1
Náplň práce:
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Nabízime:
- vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis. měsíčně
- zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy
- využití počítače a internetu
- práce vedena z domova nebo kanceláře
- uplatnění pro muže i ženy
- možnost uplatnění na několika pracovních pozicích
- zaškolení na danou pozici
- možnost osobního, finančního a kariérního růstu
- možnost přestupu na hlavní činnost s příjmem 25 tis.měsíčně a více
- možnost pobírání reziduálních příjmů do konce života
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání/vyučen
- zodpovědný přístup k práci
- odpovídající časové možnosti
- Věk 23 let a více
- Spolehlivost
- Zodpovědný přístup k práci
- Komunikativnost

Telefon:

Monika Břízová
723681836

Lokalita:582 63 Havlíčkův Brod

Mzda/plat:

V textu