Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 76718144

Kategorie

Operátor/ka v elektro -Plzenský kraj aj pre ŠTUDENTOV

- TOP - [21.7. 2017]
PRÁCA PREVAŽNE V SEDE! PRÁCA NA TPP - ponúka AJ PRE ŠTUDENTOV! MZDA: 119,- Kč / hod netto + motivačné bonusy od 0- 4.000 Kč, ubytovanie zabezpečené + zaistená doprava , možnosť záloh, práca v stabilnej spoločnosti na HPP.

Náplň práce : kompletácia káblových zväzkov, obsluha výrobných strojov. Práca na 3 - 4 zmeny. Pracuje sa 12h, 10h, 8h denne možnosť nadčasov.

POŽADUJEME : manuálna zručnosť, dobrý zrak, čistý register trestov, spoľahlivosť, vzdelanie minimálne SOU , maturita.....

PRED NÁSTUPOM SA ROBIA TESTY NA ZRUČNOSŤ + MATEMATICKÉ TESTY !

KONTROLA SÚČIASTOK DO ÁUT

Práca v Českých Budějoviciach. Mzda 100,- Kč/ h netto, ubytovanie zdarma( ubytovňa, byty, domy) do práce 20 min. peši , preplatené cestovné do ČR, český zamestnávateľ,
- kontrola antén do áut, elektrosúčiastok pomocou lupy, mikroskopu,
podmienky: dobrý zrak, ochota pracovať, manuálna zručnosť.