Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Ostatní > Inzerát č. 77086112

Kategorie

Nabízíme vedlejší činnost z domova. 8-12 tisíc.

- [11.7. 2017]
Jsme prosperující, zavedená obchodně poradenská firma a nabízíme následující uplatnění:
- vedlejší činnost 2-3 hod. denně. Příjem 8-12 tis.
- zázemí zavedené a prosperující obchodně poradenské firmy
- využití počítače a internetu
- práce vedena z velké části z domova
- uplatnění pro muže i ženy
- plné zaškolení na danou pozici
- možnost osobního ,finančního a kariérního růstu
- později možná i hlavní činnost s výborným finančním ohodnocením
Pracovní náplň:
- maloobchod/ klientský servis
- rozvoj firmy
- organizace obchodu
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání/vyučen
- zodpovědný přístup k práci
- odpovídající časové možnosti
- není vhodné jako krátkodobý přivýdělek-preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Jak nyní postupovat abyste u nás získali uplatnění:
1. Nyní navštivte naše stránky www.podnikejzdomova.cz/vs25 , nastudujte si základní informace, následně klikněte na záložku "Výběrový proces" a vyplňte si k ničemu Vás nezavazující " Dotazník pro uchazeče".
Do obdélníku, kde je uvedeno: Popis Vašich schopností a zkušeností, tak (nad výše uvedené)doplňte, zda chcete získat uplatnění na hlavní, vedlejší činnost, nebo profesionální kariéru.

2. Následně Vás budeme nejpozději do dvou pracovních dnů telefonicky kontaktovat.

Telefon:

Veronika Šlahařová
739425433

Lokalita:390 01 Tábor

Mzda/plat:

Nerozhoduje