Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Zdravotnictví > Inzerát č. 77106199

Kategorie

ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

- [11.7. 2017]
Ráda bych Vám nabídla volná pracovní místa na ONKOLOGICKÉ KLINICE FN Motol

Nabízíme pracovní pozice:

Zdravotní sestřičky/bratra, či Zdravotnického asistenta na:

- lůžkové oddělení (směnný provoz)
- ambulanci (ranní služby)
- stacionář (ranní služby)

Hlavní náplň práce:

- Odběry biologického materiálu
- Komplexní ošetřovatelská péče o pacienta (lůžka)
- Práce s cévními vstupy – PORT, PICC
- Podávání chemoterapie (lůžka, stacionář)
- Práce s ošetřovatelskou dokumentací

Platové ohodnocení:

- Řídíme se tabulkami dle léta praxe
- Zvláštní příplatek za práci v Onkologii
- Příplatek za směnnost (od července ještě vyšší o 2000 Kč), víkendy, svátky, noční
- Proplácení přesčasových hodin
- Po třech měsících od nástupu, máte právo na osobní ohodnocení, jehož výše je variabilní, čtvrtletně se vyplácí mimořádné odměny

Kvalifikační předpoklady:

- Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra (SZŠ,VOŠ,VŠ)
- Ukončené středoškolské vzdělání v oboru zdravotnický asistent (SZŠ)

Požadavky:

- Zkušenosti a praxi vítáme, není však podmínkou, přijmeme i absolventy
- Komunikativnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost, bezúhonnost
- Schopnost empatie, základní znalost práce na PC

Nabízíme:

- Zajímavou práci v mladém kolektivu, směnný provoz, motivující platové ohodnocení
- Možnost ubytování pro mimopražské v ceně od 500 Kč/1 osoba/měsíc
- Aktivní podpora dalšího vzdělávání a studia (studium při povolání)
- Levné moderní stravování v závodní jídelně
- Zaměstnanecké výhody a benefity (sportovní a kulturní aktivity, rekreace v zařízeních FN Motol, příspěvek na penzijní pojištění atd…)

Nástup možný od 1.8.2017

V případě Vašeho zájmu mě prosím kontaktujte na emailu:

klara.frydrychova@gmail.com

V příloze emailu prosím Váš životopis.

Děkuji,

Mgr. Frydrychová Klára

Telefon:

Mgr. Klára Frydrychová
605403180

Lokalita:150 00 Praha 5

Mzda/plat:

V textu