Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 77123296

Kategorie

SKLADNÍK/-ICE pobočka Ostrava

- [12.7. 2017]

SKLADNÍK/-ICE pobočka Ostrava - 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* příprava zboží dle objednávek zákazníka
* práce se skladovým softwarem a scannerem
* kontrola správnosti vychystaného zboží
* udržování pořádku a čistoty na pracovišti
* manipulace se zbožím pomocí VZV ( průkaz zajistíme)
* nepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny - 4 dny práce / 4 dny volno)

OČEKÁVÁME:
* zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pracovitost
* uživatelskou znalost práce na PC
* zkušenosti s prací ve skladu výhodou
* trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
* zázemí silné prosperující nadnárodní společnosti patřící k leaderům na českém trhu
* zajímavou a stabilní práci s možností seberealizace
* práci na HPP na dobu neurčitou
* možnost kariérního růstu společně s projektem
* 5 týdnů dovolené
* výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2
* slevové akce u zákazníků společnosti
* firemní akce

Telefon:

GEIS CZ s.r.o.
724451966

Lokalita:708 00 Ostrava

Mzda/plat:

Dohodou