Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... inzerce pro každého
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 77124191

Kategorie

Operátor skladu nábytku (mzda 18 000 - 22 000,-)

- [12.7. 2017]

Operátor skladu nábytku (mzda 18 000 - 22 000,-) - 1

Operátor skladu nábytku (mzda 18 000 - 22 000,-) - 2
MÁTE ŠIKOVNÉ RUCE A CHCETE STÁLOU PRÁCI?
Zavedená rodinná nábytkářská firma s 27 letou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým.
Náplň práce:
- vychystávání zboží dle objednávek
- práce s vysokozdvižným vozíkem
- naskladňování zboží
- provádění inventur a udržování pořádku na skladě
Požadujeme:
- výborný zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- manuální zručnost
- trestní bezúhonnost
- časovou přizpůsobivost

Telefon:

Nábytek Mikulík
608746080

Lokalita:691 25 Brno venkov

Mzda/plat:

22 000 Kč